Kişiselleştirilmiş Video oluşturmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Kurumsal lisanslamamızla, ekibinizin ürün veya marka hikayenizi anlatmak için ihtiyaç duyduğunuz içerikle profesyonel görünümlü bir video geliştirmesine yardımcı olabiliriz. Kampanyanızı oluşturmak ve başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz

Kişiselleştirilmiş Video deneyiminizin başarılı olmasını istiyoruz, bu nedenle hikayenizi anlatmanız ve bunu ilgi çekici bir şekilde yapmanız için ihtiyacınız olan tüm araçları size sağlayan bir dizi profesyonel hizmet tasarladık. Video içeriğinin üretimi boyunca sizinle birlikte fikir oluşturma, hikaye tahtası oluşturma, kampanya geliştirme üzerinde çalışacağız. Çevrimiçi ortamda güzel görünmek ve müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize "bire bir" mesajınızı iletmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olacağız.

Video Prodüksiyonu

Video uzmanlarımız, hikayenizi çekici bir şekilde anlatan, insanlara ilham veren ve markanız için güven oluşturan güçlü görsel hikayeler oluşturabilir. Potansiyel müşterileriniz ve müşterilerinizle daha iyi bağlantı kurmanıza ve onlarla daha iyi etkileşim kurmanıza yardımcı olacak kişiselleştirilmiş bir video oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca, medya satın alma kararlarını, reklam seçimini ve reklam içeriği kararlarını etkileyen birçok parametreyi nasıl izleyebileceğimizi, ölçebileceğimizi ve optimize edebileceğimizi size gösterebiliriz.

Metin Yazarlığı &
Hikaye Anlatma

Zaten takip etmek istediğiniz harika bir fikriniz olsun ya da başlamak için biraz yardıma ihtiyacınız olsun, markanızı veya ürün hikayenizi doğru bir şekilde anlatmanıza yardımcı olabiliriz ve etkileşime girmesini, eğlendirmesini ve eğitmesini sağlayabiliriz. Günümüzün çevrimiçi dünyasında, mesajınızı iletmek daha zordur. Güçlü hikaye anlatımı, bir markanın bir slogan, logo ve hatta bir ünlü desteğinden çok daha etkili bir şekilde geçmesine ve bağlantı kurmasına izin verebilir.

Yazılım Geliştirme

Günümüzün bağlantılı dünyasında, şirketlerin yönetmesi gereken çok sayıda farklı kurumsal yazılım çözümü vardır. Geliştiricilerin kişiselleştirilmiş videolar oluşturmasına ve yerleştirmesine olanak tanıyan güçlü bir Kişiselleştirilmiş Video API'si geliştirdik. Kişiselleştirilmiş Video'yu Mobil Uygulamanıza veya Web platformunuza entegre etme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, süreci kolaylaştıracak harika bir yazılım ekibimiz var.

Şimdi Başlayın!

Müşterilerinize kişiselleştirilmiş videolar oluşturmak için bizimle şimdi iletişime geçin.